شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس - تولید کننده فوم عایق xps

شرکت سینرژی پارس از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps ، نمای عایق، دیوار سبک در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد.

از آنجا که عایق کاری ساختمان یکی از مهمترین عناصر ساختمان سازی و بهبود مصرف انرژی آنهاست، این شرکت با ارائه‌ی ورق عایق حرارتی رطوبتی xps و دیگر تجهیزات نوین ساختمانی نقش خود را در این امر ایفا می‌کند. عایق کاری حرارتی موثرترین راه جهت بالا بردن کیفیت دمای محیط زندگی و بهبود مصرف انرژی در ساختمانهای کشور می باشد. مصرف انرژی در بخش خانگی و صنعت در حال حاضر سیر صعودی دارد و بخش اعظم مصرف انرژی مربوط به خنک کردن محیط خانه در تابستان و گرم نگاه داشتن آن در سرما می باشد.

از جمله كاربرد هاي فوم‌ xps نسوز (ضد آتش) عایق حرارتی ديوار، عايق مياني ديوار خشك(ال اس اف ،كناف)،عايق سقف سوله هاي صنعتي ، عايق كف ساختمان ، عايق حرارتي كف ,ديوار و سقف سردخانه ، عايق بام و نماي عايق ميباشد. مقاومت فشاری بالاي فوم پلي استايرن فشرده xps همراه با ضریب مقاومت حرارتی مناسب حتی در ضخامت های کم و درصد جذب آب نزدیک به صفر و مناسب بودن قیمت فروش xps  از مزایای این عایق نسبت به دیگر محصولات است.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرجی پارس محفوظ است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت